BorsadaHissem.com internet adresi Türkiye’de piyasalara yeni giriş yapacak yatırımcılara bilgi vermek amacıyla yayın yapan bir internet sitesidir. 

BorsadaHissem.com içerisinde yer alan hiçbir bilgi, yorum ve tavsiye “yatırım danışmanlığı” kapsamında değildir.Sitenin amacı güncel haberleri yakından takip ederek bu haberler konusunda fikir alışverişi yapmaktır. Karşılıklı olarak fikir alışverişinde bulunarak daha kararlı yatırımlar yapmak ve ufkumuzu geliştirmek temel hedeflerimiz arasındadır.


Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. 

BorsadaHissem.com içerisinde yer alan yorum ve tavsiyeler, site yazarlarımızın kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir!